X
تبلیغات
زولا
موی تای و ورزشهای رینگی
  
 
 
آرشیو
 
شنبه 19 اسفند‌ماه سال 1385


 

دبیر فدراسیون ورزشهای رزمی از آغاز اردوهای تیم ملی کیک بوکسینگ (آقایان و بانوان) و موی‌ تای 15 فروردین ماه خبر داد.

به گزارش فارس، محمد عسگری دبیر فدراسیون ورزشهای رزمی گفت: این اردوها زیر نظر مربیان طراز اولی که از کشورهای صاحب نام دعوت شده‌اند، فعال خواهند بود. در بخش کیک بوکسینگ آقایان سرگی و کارپین (مربیان کیک بوکسینگ جهان) در این اردو حضور خواهد داشت.

وی در ادامه بیان کرد: نزاهد اورباش، هدایت تیم ملی بانوان را بر عهده دارد. اورباش که دارای پنجاه عنوان قهرمانی جهان می‌باشد، اولین مربی کیک بوکسینگ بانوان در ایران است. وی اشاره کرد با یکی از بهترین مربیان تایلندی موی تای (که در مسابقات 1_k نام آور بود) مذاکره شد و هدایت تیم ملی موی‌تای را نیز دام خام (کوکلای) برعهده خواهد گرفت.

محمد عسگری در خصوص تیم ملی موی تای در المپیک آسایی ماکائو _ایندورگیمز افزود، در صورتی که برنامه‌های فدراسیون برای تیم ملی به همین منوال پیش برود با توجه به زمان محدود باقی مانده تا این بازیها قطعاً خواهیم توانست درخشش ویژه‌ای در مسابقات
ایندورگیمز داشته باشیم. در نظر داشته باشید نگاه جدی پس از پیوستن موی تای به گایسف، از سوی جهان به این رشته شده و در ایران با توجه به استعداد‌های موجود در این رشته و آنچه از اردوها نمایان است قطعاً به سکوی نخست این رقابتها تکیه خواهیم زد.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 68299


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها